Pod šeptajícími dveřmi

5 hodnocení
Gay romance
pod septajicimi dvermi klune
389 Kč –33 %

Vtipný, laskavý i strašidelný. Pod šeptajícími dveřmi je však především nádherný milostný příběh o životě stráveném v kanceláři a smrti strávené budováním domova.

389 Kč –33 % 260 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

K dostání i jako eBook.

Nyní k dostání i jako audiokniha.

 

Když si pro Wallace na jeho vlastní pohřeb přijde Smrtka, začne mít podezření, že je asi přece jenom mrtvý.

 

Místo aby ho zavedla rovnou do záhrobí, vezme ho do malého městečka. Na jeho okraji, kousek od silnice vinoucí se lesem, je mezi horami uhnízděná čajovna, kterou vlastní muž jménem Hugo. Pro místní je Hugo majitelem čajovny, pro duše, které potřebují přejít na druhý břeh, je převozníkem.

 

Jenže Wallace ještě není připravený opustit život, který sotva začal žít. S Hugovou pomocí začne objevovat věci, které za života propásl.

 

Když se v čajovně objeví Manažer, zvídavá a mocná bytost, a dá Wallacovi jeden týden na to, aby přešel na druhý břeh, rozhodne se Wallace vměstnat celý život do sedmi dní.

 

Pod šeptajícími dveřmi je vtipná a laskavá fantasy ze současnosti o duchovi, který odmítá odejít, a o převozníkovi, do kterého se zamiluje. Je to nádherný milostný gay příběh o životě stráveném v kanceláři a smrti strávené budováním domova.

 


 

Trigger warnings: sebevražda; smrt a ztráta jako hlavní téma knihy

Kód Kód: 0035
Jméno značky: Klune TJ
Kategorie: Fantasy
Autor: Klune TJ
Počet stran: 384
Formát: 145x205 mm, brožovaná
Obálka: Red Nose Studio
Překladatel: Kateřina Niklová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TJ Klune (*1982) je americký autor poezie, povídek a románů původem z Oregonu. Jakožto člen LGBTQ+ komunity se ve svém díle soustředí na queer protagonisty, protože zastává názor, že literatura by v současné době víc než kdy jindy měla queer postavy představovat realisticky. Získal cenu Lambda za román Into This River I Drown; román Pod šeptajícími dveřmi byl nominován na cenu Locus. Kromě něj mu zatím vyšly česky samostatné romány Dům v blankytně modrém moři a V životech loutek, chystá se série Wolfsong.