Tingle Chuck

Chuck Tingle je pseudonym nejzáhadnějšího a, jak jinak než i nejlepšího, autora na světě. Může, ale nemusí pocházet z Utahu. Nikdo zatím nevyvrátil, že je bisexuálním velmistrem taekwonda. Je docela pravděpodobné, že se nachází na autistickém spektru. A je jisté, že píše niche gay erotiku – neboli tinglery – s typickými názvy typu (Not) Pounded In The Butt By <dosaďte cokoliv, co vás napadne>. Jeho texty spojuje jediný vesmír, ve kterém se odehrávají – tzv. tingleverse. 

Popularitu si získal se Space Raptor Butt Invasion, titulem, o němž se rozšířilo povědomí i kvůli nominaci na Hugo Awards v rámci kampaně hnutí Sad Puppies a Rabid Puppies (Tingle se od těchto aktivit distancoval a reagoval jak jinak než povídkou Pounded in the Butt by My Hugo Award Loss). Známý je i sérií Trans Wizard Harriet Porber, která je reakcí na transfobní výroky J. K. Rowlingové.

Od mikropovídek a krátkých příběhů v posledních letech přešel i ke gamebookům (třeba Trouble in Tinglewood) a hororovým novelám i románům (Straight nebo Tábor Damašek). A taky má dva podcasty – Pounded In The Butt By My Own Podcast a My Friend Chuck.

Příznivci Dr. Tingla se označují jako buckaroos a zastávají stejnou mantru jako jejich oblíbený autor: Love is real!

 

Ediční plán
Tábor Damašek
0 Kč
 
Ediční plán
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem