Vlčí píseň

4 hodnocení
Novinka Gay romance
Wolfsong instagram collage
499 Kč –33 %

Urban fantasy série Green Creek je jedním z autorových starších děl, kterým si vybudoval věrnou čtenářskou základnu. Řídí se tropy typickými pro vlkodlačí romance, důraz ale klade nejen na obvyklé pouto mezi předurčenými partnery, ale hlavně na tzv. „found family“ – rodinu, kterou si vybíráme. Stejně jako ve svých ostatních knihách se i zde věnuje TJ Klune tématu sebehodnoty, vyloučení ze společnosti a komplikovaných, často nezdravých vztahů (a tomu, jak je transformovat či opustit).

 

499 Kč –33 % 334 Kč 334 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Když se chlapec – nyní muž – z domu na konci cesty vrátí, může Ox ignorovat píseň, která mezi nimi zní?

 

Oxovi bylo dvanáct, když mu jeho tatínek udělil velmi cennou lekci. Prohlásil, že Ox za nic nestojí a lidi ho nikdy nepochopí. Pak odešel.

Oxovi bylo šestnáct, když na cestě potkal chlapce, chlapce, který mluvil a mluvil a mluvil. Ox později zjistil, že před tímto dnem chlapec nepromluvil skoro dva roky a že patří k rodině, která se nastěhovala do domu na konci ulice.

Oxovi bylo sedmnáct, když odhalil chlapcovo tajemství, které zbarvilo svět okolo něj do odstínů červené a oranžové a fialové, alfy a bety a omegy.

Oxovi bylo třiadvacet, když do města vtrhli vrahové a zanechali mu díru v hlavě i v srdci. Chlapec se pustil za netvorem s pomstou ve svých krvavě rudých očích a nechal Oxe, aby poskládal střípky svého života zpátky dohromady sám.

Od toho osudného dne uplynuly tři roky – a chlapec je zpátky. Jenže teď je z něj muž a Ox už nemůže dál ignorovat píseň, která mezi nimi zní.

 

Série Green Creek je určena pro dospělé čtenáře.


 

Trigger warnings: domácí násilí, gaslighting, PTSD, mocensky nevyvážené vztahy

Kód Kód: 159
Jméno značky: Klune TJ
Kategorie: Fantasy
Autor: TJ Klune
Díl série: 1
Série: Green Creek
Počet stran: 544
Formát: 145x205 mm, brožovaná
Překladatel: Kateřina Niklová
Obálka: Red Nose Studio
Trigger warning: domácí násilí, gaslighting, PTSD, mocensky nevyvážené vztahy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TJ Klune (*1982) je americký autor poezie, povídek a románů původem z Oregonu. Jakožto člen LGBTQ+ komunity se ve svém díle soustředí na queer protagonisty, protože zastává názor, že literatura by v současné době víc než kdy jindy měla queer postavy představovat realisticky. Získal cenu Lambda za román Into This River I Drown; román Pod šeptajícími dveřmi byl nominován na cenu Locus. Kromě něj mu zatím vyšly česky samostatné romány Dům v blankytně modrém moři a V životech loutek, chystá se série Wolfsong.