Dům v blankytně modrém moři

7 hodnocení
Tip Gay romance
dům v blankytně modrém moři klune
359 Kč –33 %

Nechtěl bys být tady?

359 Kč –33 % 241 Kč
Skladem (>5 ks)

Pokud chcete eBook, naleznete ho pod tímto odkazem.

 

Linus Baker vede tichý, osamělý život. Je mu čtyřicet a žije v malinkatém domečku s ďábelskou kočkou a sbírkou starých elpíček. Jako sociální pracovník na oddělení péče o magickou mládež se celé dny stará o dobro dětí ve vládních sirotčincích.


Když si Linuse nečekaně předvolá nejvrcholovější management, obdrží velmi zvláštní a přísně tajný úkol – odcestovat do sirotčince na ostrově Marsyas, kde žije šest nebezpečných dětí: zahradní trpaslice, lesní víla, vyvern, neidentifikovatelný zelený sliz, špicodlak a Antikrist. Linus musí překonat strach a zjistit, jak pravděpodobné je, že by mohly přivodit konec světa.


Jenže děti nejsou jedinou záhadou na ostrově. Jejich opatrovatelem je totiž šarmantní a tajemný Arthur Parnassus, který udělá cokoli, aby své svěřence ochránil. Když se Arthur a Linus začnou sbližovat, vyplují na povrch dávná tajemství a Linus se musí rozhodnout, zda má dětem i Arthurovi zničit domov, nebo přihlížet, jak se svět ocitá v plamenech.
Dům v blankytně modrém moři je okouzlující, mistrně vystavěný příběh o cestě a hlubokém prožitku, jakým je nalezení neobvyklé rodiny na nečekaném místě – a poznání, že do té rodiny také patříte.

Kód Kód: 0034
Kategorie: Romance
Autor: Klune TJ
Počet stran: 384
Formát: eBook
Obálka: Red Nose Studio
Překladatel: Kateřina Niklová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: