Audiobook - Dům v blankytně modrém moří

Neohodnoceno
Tip Gay romance
audio dum v blankytne modrem mori
359 Kč 326,36 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pokud chcete eBook, naleznete ho pod tímto odkazem.

 

Pokud chcete klasickou knihu, naleznete ji pod tímto odkazem.

 

Linus Baker vede tichý, osamělý život. Je mu čtyřicet a žije v malinkatém domečku s ďábelskou kočkou a sbírkou starých elpíček. Jako sociální pracovník na oddělení péče o magickou mládež se celé dny stará o dobro dětí ve vládních sirotčincích.


Když si Linuse nečekaně předvolá nejvrcholovější management, obdrží velmi zvláštní a přísně tajný úkol – odcestovat do sirotčince na ostrově Marsyas, kde žije šest nebezpečných dětí: zahradní trpaslice, lesní víla, vyvern, neidentifikovatelný zelený sliz, špicodlak a Antikrist. Linus musí překonat strach a zjistit, jak pravděpodobné je, že by mohly přivodit konec světa.


Jenže děti nejsou jedinou záhadou na ostrově. Jejich opatrovatelem je totiž šarmantní a tajemný Arthur Parnassus, který udělá cokoli, aby své svěřence ochránil. Když se Arthur a Linus začnou sbližovat, vyplují na povrch dávná tajemství a Linus se musí rozhodnout, zda má dětem i Arthurovi zničit domov, nebo přihlížet, jak se svět ocitá v plamenech.
Dům v blankytně modrém moři je okouzlující, mistrně vystavěný příběh o cestě a hlubokém prožitku, jakým je nalezení neobvyklé rodiny na nečekaném místě – a poznání, že do té rodiny také patříte.

Kód Kód: 106
Kategorie: Audiobook
Délka: 14 hodin 43 minut
Interpret: Saša Rašilov
Překladatel: Kateřina Niklová
Autor: TJ Klune
Formát: Audiokniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: