Audiobook - V životech loutek

Neohodnoceno
Novinka Gay romance
v zivotech loutek audiobook cover

Ve svém nejnovějším mixu sci-fi, fantasy a variace na Pinocchia vás TJ Klune zve hluboko do srdce prapodivného lesa a na mimořádnou cestu rodiny poskládané z náhradních dílů.

399 Kč 399 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pokud chcete eBook, naleznete ho pod tímto odkazem.

 

Pokud chcete klasickou knihu, naleznete ji pod tímto odkazem.

 

Ve zvláštním, nenápadném domově postaveném ve větvích stromů žijí tři roboti – otcovský vynalézavý android Giovanni Lawson, mile sadistická mechanická ošetřovatelka a malý, neurotický vysavač. A žije s nimi i Victor Lawson, člověk. Jsou jedna rodina, schovaná a v bezpečí.


Poté, co Vic z blízkého šrotoviště zachrání a opraví neznámého androida s označením „HAP“, doženou Gia ozvuky temné minulosti, a to tím nejhorším možným způsobem. Stačí totiž jen jediná kapka krve z Victorovy dlaně, aby upozornila roboty z Giova předchozího života na to, kde se nachází. A zatímco se Vicův domov hroutí v plamenech, Gio je zajat a odvezen zpátky do své staré laboratoře ve Městě elektrických snů. Zbytek Vicovy nesourodé rodiny se tak musí vydat na cestu nehostinnou krajinou, aby Gia zachránil před vyřazením, nebo ještě hůř, před přeprogramováním.


Cestou za záchranou Gia musí Vic, zmítaný protichůdnými pocity zrady a náklonnosti k Hapovi, učinit rozhodnutí: Dokáže přijmout lásku s podmínkami?

Kód Kód: 174
Jméno značky: Klune TJ
Kategorie: Audiobook
Délka: 17 hodin 35 minut
Interpret: Saša Rašilov
Překladatel: Kateřina Niklová
Formát: Audiokniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TJ Klune (*1982) je americký autor poezie, povídek a románů původem z Oregonu. Jakožto člen LGBTQ+ komunity se ve svém díle soustředí na queer protagonisty, protože zastává názor, že literatura by v současné době víc než kdy jindy měla queer postavy představovat realisticky. Získal cenu Lambda za román Into This River I Drown; román Pod šeptajícími dveřmi byl nominován na cenu Locus. Kromě něj mu zatím vyšly česky samostatné romány Dům v blankytně modrém moři a V životech loutek, chystá se série Wolfsong.