Audiobook - Pod šeptajícími dveřmi

1 hodnocení
Gay romance
Audiokniha Pod septajicimi dvermi TJ Klune
389 Kč 389 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

K dostání i jako eBook.

 

Pokud chcete klasickou knihu, naleznete ji pod tímto odkazem.

 

Když si pro Wallace na jeho vlastní pohřeb přijde Smrtka, začne mít podezření, že je asi přece jenom mrtvý.

 

Místo aby ho zavedla rovnou do záhrobí, vezme ho do malého městečka. Na jeho okraji, kousek od silnice vinoucí se lesem, je mezi horami uhnízděná čajovna, kterou vlastní muž jménem Hugo. Pro místní je Hugo majitelem čajovny, pro duše, které potřebují přejít na druhý břeh, je převozníkem.

 

Jenže Wallace ještě není připravený opustit život, který sotva začal žít. S Hugovou pomocí začne objevovat věci, které za života propásl.

 

Když se v čajovně objeví Manažer, zvídavá a mocná bytost, a dá Wallacovi jeden týden na to, aby přešel na druhý břeh, rozhodne se Wallace vměstnat celý život do sedmi dní.

 

Pod šeptajícími dveřmi je vtipná a laskavá fantasy ze současnosti o duchovi, který odmítá odejít, a o převozníkovi, do kterého se zamiluje. Je to nádherný milostný příběh o životě stráveném v kanceláři a smrti strávené budováním domova.

Kód Kód: 900009
Jméno značky: Klune TJ
Kategorie: Audiobook
Délka: 15 hodin 39 minut
Interpret: Saša Rašilov
Překladatel: Kateřina Niklová
Formát: Audiokniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TJ Klune (*1982) je americký autor poezie, povídek a románů původem z Oregonu. Jakožto člen LGBTQ+ komunity se ve svém díle soustředí na queer protagonisty, protože zastává názor, že literatura by v současné době víc než kdy jindy měla queer postavy představovat realisticky. Získal cenu Lambda za román Into This River I Drown; román Pod šeptajícími dveřmi byl nominován na cenu Locus. Kromě něj mu zatím vyšly česky samostatné romány Dům v blankytně modrém moři a V životech loutek, chystá se série Wolfsong.