The Spirit Bares Its Teeth

1 hodnocení
TRANS
The Spirit Bares Its Teeth cover

Mors vincit omnia. Smrt zvítězí nad vším.

0 Kč 0 Kč bez DPH
Ediční plán

Londýn, 1883. Závoj mezi živými a mrtvými se ztenčil. Fialovooká média komunikují s duchy pod bedlivým dohledem Královské Společnosti Mluvčích a šestnáctiletý Silas Bell si své fialové oči raději vyškrábe, než aby se stal poslušnou manželkou Mluvčího. Podle matky se do konce roku ožení. Nezáleží na tom, že potřeboval desetiletí výuky, aby skryl svůj autismus; že praktikuje chirurgické zákroky na zabitých prasatech; že je chlapec, a ne ta dívka, na které svět trvá.

Po neúspěšném pokusu uniknout domluvenému sňatku je Silasovi diagnostikována Závojová nemoc - záhadná nemoc, která způsobuje šílenství žen s fialovýma očima - a je odeslán do Braxtonovy Vzdělávací školy a sanatoria. Ústav je nevlídný, instruktoři nemilosrdní a studentky buď rozkvétají a stávají se vhodnými manželkami, nebo mizí. Když tedy duchové zmizelých studentek začnou Silase prosit o pomoc, rozhodne se sáhnout do útrob Braxtonu a odhalit jeho prohnilé vnitřnosti světu - pokud ho ovšem škola nezlomí dřív.

Kód Kód: 181
Jméno značky: White Andrew Joseph
Kategorie: Ediční plán
Autor: Andrew Joseph White
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Andrew Joseph White je queer, trans autor z Virginie, kde se během dospívání zamiloval do monster a přál si, aby se sám mohl jedním stát. V roce 2022 získal titul z kreativního psaní na George Mason University. Píše o trans lidech s drápy a tesáky a o tom, co se stane, když začnou kousat. Lze ho zkontaktovat na webu andrewjosephwhite.com nebo twitteru/instagramu @AJWhiteAuthor.