If We Were Villains

21 hodnocení
Gay romance
if we were villains

Jeden z největších bestsellerů v žánru dark academia obsahuje prvky thrilleru a mystery a zavádí čtenáře do bouřlivého prostředí divadla, mezi komplikované vztahy a na hranici mezi rolí a realitou.

0 Kč 0 Kč bez DPH
Ediční plán

Oliver Marks si právě odseděl deset let ve vězení – za vraždu, kterou možná spáchal, možná ne. V den jeho propuštění ho přivítá muž, který ho do vězení dostal. Detektiv Colborne odchází do důchodu, ale ještě předtím, než tak učiní, chce vědět, co se před deseti lety skutečně stalo.

Jako jeden ze sedmi mladých herců, kteří studují Shakespeara na elitní umělecké škole, hrají Oliver a jeho přátelé stejné role na jevišti i mimo něj: hrdina, zloduch, tyran, pokušitel, naivka, komparzista… Když se však změní obsazení a vedlejší postavy si začnou uzurpovat roli hvězdy, hry se nebezpečně prolnou do skutečného života.

A pak někdo umře.

Oliver i jeho spolužáci tak čelí největší herecké výzvě: přesvědčit policii i sebe samé, že jsou nevinní.

 


 

Trigger warnings: homofobie, předávkování drogami, sebepoškozování, domácí násilí

Kód Kód: 76
Jméno značky: Rio M. L.
Kategorie: Ediční plán
Autor: M. L. Rio
Trigger warning: homofobie, předávkování drogami, sebepoškozování, domácí násilí
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

L. Rio se narodila v Miami a vyrůstala v Severní Karolíně. Do šuplíku si píše odmalička (třeba o dracích), ale debutovala až v roce 2017 románem If We Were Villains, ve kterém zúročila své vzdělání i praxi – má titul z divadelních, specificky shakespearovských studií z King’s College London a PhD z anglické literatury na Marylandské univerzitě k tomu. Z herectví přešla na učení, momentálně se věnuje zkoumání zobrazování šílenství a afektivních poruch v raně novověkém divadle. Bydlí ve Washingtonu D.C. se svým psem a až příliš mnoha knihami.