eBook - Vlčí píseň

Neohodnoceno
Novinka eBook
eBook - Vlčí píseň
249 Kč –10 %
249 Kč –10 % 224 Kč 224 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pokud chcete klasickou knihu, naleznete ji pod tímto odkazem.

 

Když se chlapec – nyní muž – z domu na konci cesty vrátí, může Ox ignorovat píseň, která mezi nimi zní?

 

Oxovi bylo dvanáct, když mu jeho tatínek udělil velmi cennou lekci. Prohlásil, že Ox za nic nestojí a lidi ho nikdy nepochopí. Pak odešel.

Oxovi bylo šestnáct, když na cestě potkal chlapce, chlapce, který mluvil a mluvil a mluvil. Ox později zjistil, že před tímto dnem chlapec nepromluvil skoro dva roky a že patří k rodině, která se nastěhovala do domu na konci ulice.

Oxovi bylo sedmnáct, když odhalil chlapcovo tajemství, které zbarvilo svět okolo něj do odstínů červené a oranžové a fialové, alfy a bety a omegy.

Oxovi bylo třiadvacet, když do města vtrhli vrahové a zanechali mu díru v hlavě i v srdci. Chlapec se pustil za netvorem s pomstou ve svých krvavě rudých očích a nechal Oxe, aby poskládal střípky svého života zpátky dohromady sám.

Od toho osudného dne uplynuly tři roky – a chlapec je zpátky. Jenže teď je z něj muž a Ox už nemůže dál ignorovat píseň, která mezi nimi zní.

 

Série Green Creek je určena pro dospělé čtenáře.

Kód Kód: 193
Jméno značky: Klune TJ
Kategorie: eBook
Autor: TJ Klune

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TJ Klune (*1982) je americký autor poezie, povídek a románů původem z Oregonu. Jakožto člen LGBTQ+ komunity se ve svém díle soustředí na queer protagonisty, protože zastává názor, že literatura by v současné době víc než kdy jindy měla queer postavy představovat realisticky. Získal cenu Lambda za román Into This River I Drown; román Pod šeptajícími dveřmi byl nominován na cenu Locus. Kromě něj mu zatím vyšly česky samostatné romány Dům v blankytně modrém moři a V životech loutek, chystá se série Wolfsong.