eBook - Za námi šlo Záhrobí

Neohodnoceno
Novinka eBook
eBook - Za námi šlo Záhrobí
199 Kč –10 %
199 Kč –10 % 179 Kč 179 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pokud chcete klasickou knihu, naleznete ji pod tímto odkazem.

 

Připravte se zemřít. Jeho království se blíží.

Šestnáctiletý trans kluk Benji je na útěku před kultem, v němž vyrůstal – fundamentalistickou sektou, která rozpoutala Armagedon a zdecimovala světovou populaci. Zoufale hledá místo, kde sekta nedosáhne na něj, a co je důležitější, ani na biologickou zbraň, kterou ho nakazili.

Když ale Benjiho zaženou do kouta příšery zrozené ze zkázy, zachrání ho skupina teenagerů z místního Achesonova LGBTQ+ centra, známého jako ALC. Vůdce ALC, Nick, je pohledný, autista a smrtící střelec, který zná Benjiho nejtemnější tajemství: biologická zbraň kultu ho mutuje v monstrum nebezpečné natolik, aby vyhladilo lidstvo ze Země jednou provždy.

Přesto Nick nabídne Benjimu úkryt mezi svou skupinkou queer teenagerů, ovšem pouze pokud Benji dokáže monstrum ovládnout a využít jeho sílu k obraně ALC. Benji touží po místě, kam by mohl patřit, a přijímá Nickovy podmínky… dokud nezjistí, že tajemný vůdce ALC má skryté úmysly a víc než pár vlastních tajemství.

Kód Kód: 190
Jméno značky: White Andrew Joseph
Kategorie: eBook
Autor: Andrew Joseph White

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Andrew Joseph White je queer, trans autor z Virginie, kde se během dospívání zamiloval do monster a přál si, aby se sám mohl jedním stát. V roce 2022 získal titul z kreativního psaní na George Mason University. Píše o trans lidech s drápy a tesáky a o tom, co se stane, když začnou kousat. Lze ho zkontaktovat na webu andrewjosephwhite.com nebo twitteru/instagramu @AJWhiteAuthor.