Liška ryšavá

14 hodnocení
Gay romance
liška ryšavá cover
359 Kč –33 %

Australská fantasy od populárních autorek MM romancí jako vystřižená z Dungeons & Dragons kampaně s přáteli (takové, která se totálně zvrhla). Obsahuje svéráznou družinu, kritické nepochopení mise, záměnu identit, ztraceného prince a v neposlední řadě nejroztomilejšího draka, jakého jste kdy potkali!

359 Kč –33 % 240 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

K dostání i jako eBook.

 

Zlodějíček Loth momentálně sedí ve vězení a politika je mu ukradená. Do chvíle, než se do jeho cely doslova vláme parta pitomců, kteří tvrdí, že přišli zachránit ztraceného prince Aguillonu, i když o něm vědí akorát to, že má být údajně zrzavý. Což jsou shodou okolností Loth i jeho nerudný spoluvězeň taky, a tak se samozřejmě oba za prince okamžitě prohlásí – co by jeden neudělal pro svobodu…

Takže nestačí, že je Loth na nejhůř naplánovaném útěku vůbec – ještě taky s tím špindírou z vězení musí sdílet koně a deku, zatímco se snaží předstírat, že je šlechtic, strávit fakt otřesná „nóbl“ jídla a kličkovat před bandity i příšerami z bažin.

Loth navíc postupně zjišťuje, že v jeho spoluvězni Jak-se-vlastně-jmenuje je víc, než se zdá. Pod vší tou špínou a drzostí vlastně není tak špatný. Snad by se dalo i říct, že je atraktivní. Až z toho Loth pojme podezření, že v něm možná začínají pučet nějaké city. Ne že by věděl, co s nimi dělat. A ne že by ta hromada lidí, co se je snaží zabít, měla dost slušnosti na to, aby mu dali čas si to promyslet.

No, aspoň mají draka.

 

Kód Kód: 111
Jméno značky: Henry Lisa & Honey Sarah
Kategorie: Romance
Série: Aguillonská dobrodružství
Díl série: 1
Překladatel: Alexandra Petáková
Počet stran: 320
Formát: 110x168 mm, brožovaná
Obálka: Stephanie Westerik
Trigger warning: -

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lisa Henry

Lisa ráda vypráví příběhy, většinou o sexy chlapech a šťastných koncích. Žije v Austrálii, na tropickém severu Queenslandu. Neví sice pr

oč, když nesnáší horko, ale má podezření, že je prostě moc líná na to, aby se stěhovala. Půlku času tráví otročením jako úřednický poskok a během té druhé plánuje svůj útěk.

Na univerzitu se dostala v šestnácti ne proto, že by byla mladý génius, ale kvůli chaosu v různých školských systémech. Studovala angličtinu a historii a ani jedno z toho pořádně.

Bydlí s příliš mnoha kočkami, jedním psem, zelenou rosničkou, co plave v záchodě, a tolika possumy, kolik se jich každou noc zvládne vloupat do jejího domu. Takhle si dospělý život nepředstavovala.

Knihy vydává od roku 2012, byla finalistkou ceny Lambda za svou svéráznou romanci o dospívání Adulting 101 a v r. 2019 také ceny Rainbow Awards za román Anhaga.

 

Sarah Honey

Sarah žije na západě Austrálie s partnerem, dvěma kočkami, dvěma psy a replikou TARDISu v životní velikosti.

Učitelka jí kdysi řekla, že život není žádný vtip. Sarah zásadně nesouhlasí.

Mezi její největší úspěchy patří to, že má děti, které se s ní stále nechávají vidět na veřejnosti, a že zná celý text Bohemian Rhapsody.

Liška ryšavá je její první publikovaná kniha.