eBook - Nevada

Neohodnoceno
Novinka eBook
eBook - Nevada
199 Kč –10 %
199 Kč –10 % 179 Kč 179 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pokud chcete klasickou knihu, naleznete ji pod tímto odkazem.

Marie Griffiths je skoro třicet, pracuje v knihkupectví v New Yorku a zároveň se snaží zůstat věrná svým punkovým hodnotám. Je zamilovaná do svého kola, ale ne do svojí holky Steph. Bere prášky a pije víc, než by bylo zdrávo, ale nic si nepíchá, krom estrogenu, protože je trans.

Všechno je vesměs v pořádku, akorát že se Maria a Steph rozejdou. A tak se Maria vydá na cestu po Státech v autě, které ukradla své bývalé přítelkyni. Skončí v zapadlém městečku Star City v Nevadě, kde se seznámí s Jamesem, který je pravděpodobně, ale ne jistě trans, a který Marie připomíná její mladší já. Jenže Maria teda rozhodně není žádný životní vzor. Nebo jo?

Kód Kód: 184
Jméno značky: Binnie Imogen
Kategorie: eBook
Autor: Imogen Binnie
Formát: eBook

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Imogen Binnie vyrostla v New Jersey a vystudovala angličtinu a psychologii na Rutgers University. Asi devět let přispívala do časopisu Maximumrocknroll, psala nebo píše i pro další ziny. V posledních letech píše především scénáře k seriálům (Doubt, Council of Dads, Cruel Summer), je také autorkou scénáře pro trans adaptaci Lásky nebeské (který, jak sama podotýká, bohužel kvůli copyrightu asi nikdo nezfilmuje). Žije s manželkou a dvěma dětmi. Proslavila se románem Nevada, poprvé vydaném r. 2013 mmj. i ve volně dostupném pdf. Z knihy se postupně stala undergroundová kultovka od, o a pro trans lidi a specificky trans ženy. K Nevadě jakožto inspiraci se hlásí řada dalších autorů trans románů. Česká verze Nevady vychází z nového vydání originálu z roku 2022.