eBook - Případ mrtvého redaktora

2 hodnocení
eBook
pripad mrtveho redaktora ebook
199 Kč –10 %

Cesta k hvězdným prodejům může být smrtící.

199 Kč –10 % 179 Kč
Skladem (>5 ks)

Pokud chcete klasickou knihu, naleznete ji pod tímto odkazem.

 

Varování: Tato kniha obsahuje stržený most, izolovaný srub, zoufalé spisovatele, provinilá tajemství, řádícího vraha a jednoho fakt sexy bývalého poldu, který chce dávného milence vidět v želízkách – a to nejen kvůli zatčení…

Příběhy postarší staropanenské slídilky a její mimořádně důvtipné kočky vydobyly Christopheru Holmesovi hvězdnou kariéru bestsellerového autora detektivek. Až do této chvíle. Prodeje už nějaký čas klesají a jeho nový redaktor je na stařenky hrající si na soukromá očka těžce alergický.

Christopher (pro někoho Kit) na radu agentky oživí své čtyřicetileté nemoderní já, které navíc nedávno dostalo kopačky, do podoby sexy literárního lva a vyrazí na spisovatelskou konferenci v Severní Kalifornii, aby se pokusil zachránit upadající kariéru. Kariéru, která je skoro stejně mrtvá jako tělo, o které zakopne v lese.

Ve zvláštním repete jednoho ze svých románů se tak Kit ocitne uvězněný v izolované chatě plné vyděšených žen – a v dohledu není jediný muž zákona. Tedy až na „JXe“ Moriarityho, bývalého poldu a bestsellerového autora. Muže, se kterým Kit kdysi dávno strávil noc… dobrá, možná tři. Muže, který chce Kita zatknout za vraždu.

Nemilosrdný zabiják, sexy bývalý milenec. Který z nich představuje větší nebezpečí? Jak prosté, můj drahý Holmesi!

Kód Kód: 53
Kategorie: eBook
Autor: Josh Lanyon
Počet stran: 320
Díl série: Holmes & Moriarity
Formát: eBook
Obálka: Lukáš Tuma
Překladatel: Kateřina Niklová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: