Ocelová křídla motýla

12 hodnocení
Gay romance
ocelová křídla motýla
299 Kč –33 %

Ocelová křídla motýla jsou společenským románem s prvky magického realismu od autorky fantasy série Čarodějky malostranské. Jsou výletem do lidských duší, který se občas vydává i pod práh reality a vlastního vědomí. A především jsou příběhem lidí, kteří ukážou své pravé já jen tomu, kdo nepoláme křehká motýlí křídla, ukrytá pod silnou vrstvou oceli.

299 Kč –33 % 200 Kč 200 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pokud chcete eBook, naleznete ho pod tímto odkazem.

 

Mladý dramatik Kryštof napsal divadelní hru o pilotovi, který dal světu Malého prince. Tohle měl být jeho velký den, jenže když světla zhasnou a opona se rozestoupí, Kryštof pozná, jaké to je sedět úplně sám v divadle plném lidí… Protože Šimon už tady není.

 

Novinářka Kaira tráví osamělé večery se svým leguánem. Hledá spřízněnou duši, jenže jak ji má najít, když cesta k ní vede přes její třináctou komnatu, kterou už raději neotvírá?

 

Překladatel Jan prožil většinu života za psacím strojem, nad francouzskými romány. A jeho nemluvná sestra Eva, těžko pochopitelná duše, má spočítané všechny trpaslíky na jejich zahradě. 

Přesuňte třeba jen jednoho; Eva to na první pohled pozná.

 

Kolik podob má lidská osamělost, a kdy přijde Pavouk?

Kód Kód: 97
Jméno značky: Kubašková Petra
Kategorie: Romance
Autor: Petra Kubašková
Počet stran: 256
Formát: 145x205 mm, brožovaná
Trigger warning: -

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Petra Kubašková (*1978), vystudovaná středoškolská pedagožka, se jakožto autorka uvedla prvotinou Síť snů (2017), mysteriozním příběhem, v němž se propojují životní osudy dvou žen – ilustrátorky ze současnosti a ženy vůdce kmene z doby bronzové. Následovala trilogie z magické Prahy jménem Čarodějky malostranské (2019–2021), určená pro děti a mládež. Nejnovějším vydaným titulem jsou Ocelová křídla motýla (2023), která skrývají mnohovrstevný příběh o několika queer lidech bojujících se samotou a hledajících svou spřízněnou duši s křehkými motýlími křídly, jež je potřeba pečlivě skrývat. Autorka rovněž pracuje jako překladatelka především fantasy a sci-fi titulů a redaktorka knih z oblasti české fantastiky.