Jinými slovy… vražda

4 hodnocení
Gay romance
in other words murder cover

Prozatím poslední díl série Holmes & Moriarity se drží osvědčené formule – i tentokrát detektivní linku okořeňuje kousavý humor nerudného spisovatele a pragmatismus jeho rozumnějšího snoubence, zatímco se vypořádávají s další mrtvolou. Skoro jako by nikdy neměli mít pokoj.

0 Kč 0 Kč bez DPH
Ediční plán

Autor detektivek a občasný amatérský vyšetřovatel Christopher Holmes je nyní šťastně (relativně řečeno) zasnoubený a zvažuje, že by vyrazil na novou kariérní dráhu a začal psát o skutečných zločinech, když se dozví, že na zadním dvorku jeho bývalého domu objevili mrtvolu.

Aby se vše ještě víc zkomplikovalo, zničehonic se objeví Christopherův bývalý a naznačuje, že by tělo mohlo patřit Christopherovu bývalému osobnímu asistentovi.

V Holmesově domácnosti je tak vše při starém. Jinými slovy… vražda.

Kód Kód: 165
Jméno značky: Lanyon Josh
Kategorie: Ediční plán
Autor: Josh Lanyon
Překladatel: Kateřina Niklová
Trigger warning: -
Série: Holmes & Moriarity
Díl série: 4
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za posledních deset let vydala Josh Lanyon, laureátka mnoha cen, řadu románů, novel a povídek stejně jako obsáhlého průvodce psaním M/M příběhů. Případ mrtvého redaktora, první z knih v sérii Holmes & Moriarity, vyšel u vydavatelství Samhain v červnu 2009. Josh je čtyřnásobnou finalistkou ceny Lambda Literary Award. Podle její knihy Fatal Shadows vznikla v roce 2019 mobilní hra.

Pokud se chcete o Josh dozvědět víc, navštivte web joshlanyon.com nebo napište na e-mail josh.lanyon@sbcglobal.net.