eBook - Každopádně láska

Neohodnoceno
Gay romance eBook
Návrh bez názvu (2)
200 Kč –10 %

Vánoční novela od populární autorky MM romancí R. J. Scott je sezónní fake dating příběh o tom, k čemu všemu může vést pár náhod a snaha udělat radost rodičům.

200 Kč –10 % 180 Kč 180 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Najmout si na Vánoce falešného partnera – co by se tak mohlo pokazit?

Blíží se Vánoce a Derek má pocit, že ztrácí kontrolu nad svým životem. Má pocit, jako by jeho kariéra ani nebyla jeho, a rodiče netouží po ničem jiném, než aby se usadil. Potřebuje prostě dočasné krytí na večírky, kterých se musí zúčastnit, a taky aby mu rodiče dali pokoj. Na scénu vstupuje Luke.

Lukovi chybí dvacet tisíc dolarů na dokončení renovací Halligans, rodinného baru v newyorské finanční čtvrti. A tak se rozhodne prokázat kamarádovi laskavost a zahrát si na partnera chlapa, který má víc peněz než rozumu.

Když na falešný pár zapůsobí magická atmosféra Vánoc a probudí v nich city, jejich první instinkt je vzít nohy na ramena. Jenže nezáleží na tom, jaké klacky vám život hází pod nohy nebo jak usilovně prcháte opačným směrem; když to nejmíň čekáte – ať už chcete nebo ne – láska každopádně zvítězí.

Kód Kód: 171
Jméno značky: Scott R.J.
Kategorie: eBook
Formát: eBook
Překladatel: Kateřina Niklová
Trigger warning: -

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

RJ si romantické knihy oblíbila už jako velmi mladá, a když jí romance na papíře přestaly stačit, zjistila, že si je dokáže vymyslet sama. Od té doby napsala přes sto románů a psaní ji celoživotně živí.

Pracuje ve svém domě na anglickém venkově a ve volném čase čte, sleduje filmy a užívá si čas se svou rodinou. Když si naposled dala od psaní týden pauzu, vůbec se jí to nelíbilo. A ještě nepotkala lahev vína, nad kterou by nedokázala zvítězit.

Moc ráda si povídá se čtenáři, kontaktovat ji lze na rj@rjscott.co.uk.