Astrid Parkerová má všechno v malíku

2 hodnocení
Lesbická romance
02 astrid parkerová
0 Kč
Ediční plán

Pro Astrid Parkerovou je jakékoliv selhání nepřípustné. Před rokem se rozešla se snoubencem a od té doby se soustředí na svou kariéru. (Její přátelé by řekli, že je prací posedlá; Astrid je ale prostě jen cílevědomá.) Když Astrid dostane nabídku, aby se jakožto interiérová designérka ujala renovací penzionu Everwood, okamžitě po ní skočí. A nejen proto, že se má tenhle projekt vysílat v televizi jako součást populárního renovátorského pořadu. Pro Astrid je Everwood ideální rozptýlení od zpackaných vztahů i příležitost, jak si konečně vydobýt uznání své panovačné matky.

 

Jenže Astrid vůbec nepočítala s Jordan Everwoodovou, vnučkou majitelky penzionu a truhlářkou, která má mít společně s Astrid renovaci na starosti. Jordan nesouhlasí s žádným pokusem o modernizaci, který Astrid navrhne. Jordan je totiž za každou cenu odhodlaná udržet historii své rodiny co nejvíc nedotčenou, zvlášť když je její vlastní osobní život v troskách. A když Jordanino odhodlání přeroste v úplně malinkou sabotáž, která Astrid zvedne mandle, produkce pořadu Astrid a Jordan požádá, aby se v zájmu zábavy pro diváky do své vzájemné rivality trochu opřely.

 

To by se ovšem jejich rivalita nesměla postupně měnit v něco úplně jiného. V možnosti, kvůli kterým se Astrid bude muset rozhodnout, co pro ni znamená úspěch: život a kariéru, které se od ní očekávají… nebo život, jaký doopravdy chce?

Kód Kód: 82
Kategorie: Ediční plán
Autor: Ashley Herring Blake
Série: Bright Falls
Díl série: 2
Překladatel: Petra Kubašková
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: