Astrid Parkerová má všechno v malíku

7 hodnocení
Lesbická romance
02 astrid parkerová
399 Kč –32 %

Série soudobých romancí Bright Falls pokračuje druhým dílem, který naplňuje teorii, že protiklady se přitahují.

399 Kč –32 % 268 Kč 268 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pro Astrid Parkerovou je jakékoliv selhání nepřípustné. Před rokem se rozešla se snoubencem a od té doby se soustředí na svou kariéru. (Její přátelé by řekli, že je prací posedlá; Astrid je ale prostě jen cílevědomá.) Když Astrid dostane nabídku, aby se jakožto interiérová designérka ujala renovací penzionu Everwood, okamžitě po ní skočí. A nejen proto, že se má tenhle projekt vysílat v televizi jako součást populárního renovátorského pořadu. Pro Astrid je Everwood ideální rozptýlení od zpackaných vztahů i příležitost, jak si konečně vydobýt uznání své panovačné matky.

 

Jenže Astrid vůbec nepočítala s Jordan Everwoodovou, vnučkou majitelky penzionu a truhlářkou, která má mít společně s Astrid renovaci na starosti. Jordan nesouhlasí s žádným pokusem o modernizaci, který Astrid navrhne. Jordan je totiž za každou cenu odhodlaná udržet historii své rodiny co nejvíc nedotčenou, zvlášť když je její vlastní osobní život v troskách. A když Jordanino odhodlání přeroste v úplně malinkou sabotáž, která Astrid zvedne mandle, produkce pořadu Astrid a Jordan požádá, aby se v zájmu zábavy pro diváky do své vzájemné rivality trochu opřely.

 

To by se ovšem jejich rivalita nesměla postupně měnit v něco úplně jiného. V možnosti, kvůli kterým se Astrid bude muset rozhodnout, co pro ni znamená úspěch: život a kariéru, které se od ní očekávají… nebo život, jaký doopravdy chce?

Kód Kód: 82
Jméno značky: Blake Herring Ashley
Kategorie: Romance
Série: Bright Falls
Díl série: 2
Překladatel: Petra Kubašková
Počet stran: 352
Formát: 145x205 mm, brožovaná
Trigger warning: -
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Další díl 24.5.2024 00:50
Dobrý den, kdy bude venku další díl? Dočkáme se ho ještě letos? Děkuji za odpověď
Odpovědět

Ashley Herring Blake se živí jako učitelka a spisovatelka. Žije s rodinou na ostrůvku u pobřeží Georgie. Miluje kávu, zimu a řazení knížek v knihovně podle barvy. Píše young adult (romány Suffer Love, How to Make a Wish, Girl Made of Stars), knihy pro děti (Ivy Aberdeen’s Letter to the World a The Mighty Heart of Sunny St. James) a romantické knihy pro dospělé, např. Delila Greenová má všechny na háku. Podílela se na přípravě YA antologie Fools in Love. Najdete ji na twitteru a instagramu jako @ashleyhblake nebo na jejích stránkách www.ashleyherringblake.com