Liška ryšavá

3 hodnocení
Gay romance Již brzy
red heir cover english
0 Kč 0 Kč bez DPH
Ediční plán

Zlodějíček Loth momentálně sedí ve vězení a politika je mu ukradená. Do chvíle, než se do jeho cely doslova vláme parta pitomců, kteří tvrdí, že přišli zachránit ztraceného prince Aguillonu, i když o něm vědí akorát to, že má být údajně zrzavý. Což jsou shodou okolností Loth i jeho nerudný spoluvězeň taky, a tak se samozřejmě oba za prince okamžitě prohlásí – co by jeden neudělal pro svobodu…

Takže nestačí, že je Loth na nejhůř naplánovaném útěku vůbec – ještě taky s tím špindírou z vězení musí sdílet koně a deku, zatímco se snaží předstírat, že je šlechtic, strávit fakt otřesná „nóbl“ jídla a kličkovat před bandity i příšerami z bažin.

Loth navíc postupně zjišťuje, že v jeho spoluvězni Jak-se-vlastně-jmenuje je víc, než se zdá. Pod vší tou špínou a drzostí vlastně není tak špatný. Snad by se dalo i říct, že je atraktivní. Až z toho Loth pojme podezření, že v něm možná začínají pučet nějaké city. Ne že by věděl, co s nimi dělat. A ne že by ta hromada lidí, co se je snaží zabít, měla dost slušnosti na to, aby mu dali čas si to promyslet.

No, aspoň mají draka.

Kód Kód: 111
Kategorie: Ediční plán
Autor: Lisa Henry & Sarah Honey
Díl série: 1
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: